Červenec 2006

hlasujte soutěž začala(o nej blog)

30. července 2006 v 10:00 | dominika
takže soutěž začala!!hlasujte pro toho kdo se vám líbí víc !!!
tady jsou jejích blogy:
nikina


dívčí duše-tato povídka je pro vendikkka!

27. července 2006 v 13:27 | dominika |  moje Stories
krásný den vid?!zašeptá julie do ucha svému klukovi honzovi.jo,odpoví Honza a přítáhne si julču k sobě!oba dva sedí pod rozkvetlou třešní v nádherné aleji.ptáci sladce zpívají,motýlci dělají ve vzduchu piruety.pomalu se blíží teplý květnový večer!julie já musím odjed zítra do prahy ale jen co se vrátím chtěl bych jedno ?!hmm...a co odpoví napjatá dívka.julie chceš si mě vzít?julie zalape po dechu .očí se jí rozjaří radostí ano chci.v objetí políbí se krásným polibkem a znovu a znovu!
***

přípravy na svadbu vrcholí.julie celá štastná vybírá s maminkou a kamarádkami svatební šaty.nakonec vyberou nadherně nabýrané s krajkovaným korzetem a hedvábnou vlečkou.všichni jsou štastný ale né na dlouho!obřad začíná za hodinu!kde je ženich ptá se otec nevěsty prý jěště pořizuje prstýnky odvětí mu nějaký host!všichni nastoupý do kostela.julii zamrazí v okamžiku když vejde. chlad jí jde až do morků kosti neví proč ani jak to vždyt je krásná a štastná co se tedy děje.hryže jí nějaká zlá před tucha.dojde tedy k oltáři ale honza nikde!julie hárová?zeptá se muž v obleku.ano odpoví udiveně dívka.toto vám posílá váš chlapec!převezme dopis zabalený do lístků růží.otevře ho:milá Julie asi ted čekáš v kostele a nevíš kde jsem.já miluju tě ale zhřešil jsem.než jsem odjel do Prahy sliboval jsem ti věčnou lásku a oporu avšak v Praze jsem ti byl nevěrný zlákal mě alkohol a pak i ta dívka.nezasloužíš si mě kdaž jsem ti takto ublížil.svou vinu jsem uznal jsem pokrytec vím to.proto nepátrej po mně. zavolal jsem si na pomoc černého anděla a ten mě odvedl na dlouhou cestu!víckrát tě neuvídím ale láska v mém srdci je pořád jen pro tebe!!!zbohem má lásko Julie!!!!!!!!!julie ukápne slza a další dívka se zhroutí v křečích!zakříčí:proč proč si mi ho vzal já ho milovala.a on odešel.......odešel navždy!

hlasujte která se vám líbí víc!

26. července 2006 v 11:46 | dominika
hlasujte která doll se vám líbí víc !!!
ANNA:
SOFIA:
LILIA:
JULIE:
ANASTÁZIE:
HLASUJTE V ANKETĚ KLIKNĚ JEN NA KOMENTÁŘE A MŮŽETE HLASOVAT!!!

animace pro Martina!!(tvůj ohen=o))

25. července 2006 v 10:19 | dominika
ahojík toto jsou spešl ohně pro kamaráda Martina.doufám martine že se ti líbí jo a ten blog jsem ti ještě neudělala byla jsem pryč doufám že si užíváte prázdnin ve Sloupu!!škoda že nemůžu přijed!!tady máš však ty slíbené OHNĚ=O)))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ella

20. července 2006 v 14:10 | dominika |  Net Friends ones
nový krásný bloček s kterým jsem se skámošila jděte se juknout!! http://ellia.blog.cz !!

Pink

13. července 2006 v 13:12 | dominika |  Ti co chtějí být slavní
hned první videoklip k písničce Stupid girl je výzvou pro všechny holky na světě!vysmívá se v něm některým hvězdičkám v showbusnissu!!nějaké zajímavosti o ní:Pink se ve skutečnosti jmenuje Alecia Beth Moore!
narodila se 8.září 1979 ve znamení Panny!!
její rodiče se jmenují James a Judy.má bratra Jasona!
už v dětství si vysloužila přezdívku Pink protože se pořád červenala!
ve 14letech složila svojí první písen!
sbírá žáby v jakékoliv podobě!!

the best photos with emma!!!!!

12. července 2006 v 20:35 | dominika |  Ti co chtějí být slavní
moc hezký vidte?

blog27

12. července 2006 v 20:28 | dominika |  Ti co chtějí být slavní
takže jsou to dvě holky s Polska kterým je 13let!!zvláštností je že se narodily ve stejný den 27.11.1992 a od té chvíle jsou nejlepšími kamoškami!vždy se chtěly prosadit tak nazpívali uh lalala a vládnou v Polských hitparádách!Ala je ta blondýnka a líbí se mi teda víc než ta Tola (BRUNETKA)!!!mně osobně se líbí jwjich styl a image a zpěv tak horší průměr!!jo docela mně pobavil fakt že jsou o měsíc mladší než já=o))!!!!

vyhlášení soutěže o nej doll!!!

11. července 2006 v 14:31 | dominika
omlouvám se holky že ¨je to tak pozdě!!!ale nevěděla jsem co vám dát no doufám že je to dobrá cena utěchy!!??takže první se 17HLASY je........NIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
druhá je s8HLASY...........LAURI!!!!!
TŘETÍ SKONČILA MARTA SE.....5hlasy
a na 4.místě se umístila ANÍSEK...4HLASY!!!
HOLKY MOC VÁM GRATULUJU A DOUFÁM ŽE SE VÁM LÍBÍ CENY.VÍM NIC MOC ALE ASPON NĚCO!!!

SLONA

11. července 2006 v 14:20 | dominika |  Net Friends ones
ahojík nový spřátelený blogis mooc hezký jukněte se tam http://slona-slona.blog.cz !!omlouvám se za nadpis SLONA ale mně nejdou háčky=o((!!!