Září 2006

verča

28. září 2006 v 12:32 | dominika |  Net Friends
moc pěkný blog!!jé moc pěkný stačí kliknout!
majitelka blogu je supre holčina která má moc hezký blog

Lúca a Barča

28. září 2006 v 12:30 | dominika |  Net Friends
moc supa blogis klikni a uvidíš sám!!!

moje první colorizace!

27. září 2006 v 13:32 | dominika
takže není to něco úžasnýho ale aspon něco moje první colorky!!


od Žabky15 pro mě=o))

24. září 2006 v 18:24 | dominika |  Informacion World
díky mooc Žabičko=o))!!!

proč???

23. září 2006 v 21:07 moje Stories
příběh se odehrává v době ludvíka šestnáctého.

Adar a Líza byli bratr a sestra!bydleli v Paříži se svou matkou.když Ludvík nastoupil na Francouzký trůn začalo být všude nebezpečno obzvášt pro rodiny kteří ho nenáviděli.jednoho rána vrhli do domu vojáci jejího veličenstva a odvlekli jejich maminku kdoví kam .oba sourozenci se naštěstí ukryli ve skříni a nikdo je nenašel.avšak Adara po týdnu zajali a odvezli jinam než Lízu!tehdy bylo Líze 11let zůstala na světě sama bez rodiny,přátel a zázemí.
***
bože ukryjte se je tu znovu.kříči dívka v jedné uličce a hystericky brečí.upadla a nemůže se postavit, honem Alžběto pojd je tu honem musíme se schovat volá na ni dívka v rozthaních šatech.její kdysy slunečnicové vlasy dnes byli posety prachem a špínou pařížských ulic.na konci ulice se objeví stín muže.ne už je tu zabjeduje Alžběta a rozpláče se ještě vic nedokážuto!!,musíš odpoví druhá.Alžběto rozezní se ulici hlas neznámého je jako studený vítr jako mráz co se na vás vrhne.ne prosím nechte mě být prosím brečí neštastně Alžběta Lízo ukryj se běž BĚŽ zakřičí rychle dívka Líza je uslyší skřek a pak TICHO.tíživé ticho po bledé tváři jí skápne slza přišla o dalšího milovaného člověka.uslyší kroky rychle přidá do kroku a strych jí nedovolí se otočit.zatočí do další ulice a v tom z rohu vyjede kočár a Líza už nemá čas se vyhnout.křičící kočí brždění kočáru to slyší Líza už jen zdálky.
***
už se probouzí vydechne někdo na lůžkem kde leží Líza.dívka otevře oči a zadí vá se muži do očí ano vždyt toho zná to je přece princ Ludvíka.bože vydechne Líza princi co co tu děláte??víte slyčná dívko vběhla jste mi pod kočár.a usměje se na Lízu která sčervená.
***
ŮLíza byla přestrojená do nádherných žlutých šatu posázených rubíny.byla slavnostně přijata na ples kde jí každý obdivoval.nikdo neznal pravé příčiny kdo je a co vlastně dělá na královském dvoře ale ona poznala konečně někoho koho mohla milovat.jednoho dne přijel na zámek syn anglického krále Adar.už jméno muže jí bylo povědomé ale odkud??uvítání prince bylo jedinečné když stoupil do místnosti Líze stuhl úsměv na rtech byl to on její bratr!

nádherný botišky=o)

19. září 2006 v 18:41 | dominika |  Fashion
mě osobně se mooc líbí !!neim ják vám ale mě hrozně!!tahle moda mě hodně chytla=o)

změna desingu!

8. září 2006 v 14:30 | dominika
změnila jsem desing jelikož už to potřebovalo změnu !vim je to takové smutné ale vyjadřuje to moje pocity a emoce!jsem vůči světu veselá holka ale v nitru pláču!nevim je to trochu složitější a nedá se to popsat!omlouvám se taky tem kterým neodepisuju jelikož nemám čas !

prohra

4. září 2006 v 18:48 | dominika |  moje Stories
bože asi je mrtvá!ozve se s kruhu přihlížejících!u hloučku stojí zachranka a konstatuje smrt teprve 15náctileté dívce!podřezala si žíli!
***
před 3měsíci
***
Ahoj Lindo jak se máš?ozve se za zády Lindy která se otočí a s úsměvem odpoví Jo moc fajn a ty?a pokyne rukou dívce,aby si sedla.Taky dobře!J Jolčo co Filip??.No pohoda je hrozně hodný a milý rozplývá se nejlepší kámoška Lindy!A co ty a Jákub?No ůžasný rozáří se Linda!dnes jdem do kina!
***
AHOJ LINDO PROMIN ALE LÁSKA VYPRCHALA A JÁ MILUJU JINOU ČAU KUBA!Lindě se zhroutí celý svět.Už nemá cenu žít říká si!!
***
čusík jedeš na soustředko?Ptá se zamyšlené Lindy Karolína!Jo jedu!Tak v půl osmý nu branky pa a mrkne na ní Kája a peláší na rande !a já tu jen tak sedím!nemá cenu žít!
**
Sedím u chaty a je večer přesně dvanáct v noci je rozsvíceno a mám připravenou žiletku!Vše vidím jasně i když se mi po tváři kutálejí slzy jako hrášky!nemá cenu žít!Vemu žiletku a přejedu jim zápěstí!začíná téct pramínky krve a já čekám a čekám!
***
Linda Krausová zemřela přesně ve čtvrt na jednu !příčina smrti podřezané žíli!