Listopad 2011

Každý svého štěstí strůjcem

30. listopadu 2011 v 19:34 | Dominika |  Klíče od šuplete
Rok se s rokem sešel a já jsem tu zas :)

Už asi po stopaté obnovuju tento blog. Bohužel někdy prostě přijde nechuť k psaní a někdy zase energie. Jako ted!

Můj život se v zásadě dost změnil. Jsem 4 rokem už na střední škole (obchodní akademie) a maturuju tento respektivě příští rok. Někdy si řikám, že je to hrozně krátká doba, co utekla od prváku. Vidím to jako dnes, jak stojím před třídou první den v nové škole s novými lidmi.S některýma jsem si sedla s jinými ne. Tak to prostě bývá.A za nedlouho mě to čeká znova. Vysoká škola předemnou a já kurnik nevím jak to zase všechno mám zvládnout :)

Bohužel celý čtvrťák je o učení a mučení vašimi učiteli a rodiči. A já bláhová jsem si myslela, že to bude jeden velkej mejdan. Haha. Pomalu se nemůžu jít ani ožrat :D, abych nemusela druhý den ráno sebe samu proklínat za to, že jsem nepoužitelná. Stejně ve skrytu duše jsem šťastná, že se nemusím učit a vyčitky hodím stranou. Pak je to bohužel vidět, když vás milá paní profesorka zkouší z práva a vy sice tušíte, ale skutek utek a houby z toho. No a znovu porušuji svůj slib, který jsem dala své mamince a to, že se budu dneska učit maturitní otázky na dějepis, ze kterého zkouší...

Bohužel a nebo možná bohudík svůj maturní ples mám už za sebou. Řeknu vám, že je možná lepší dojít si na něčí než se pachtit s tím vaším. Od rána lítat jak zběsilá, řvát hystericky na rodiče, že nestíháte a bát se, že vám ten účes prostě spadne ještě před nástupem. Jojo pěkná jsem to byla, ale hysterka a takového stresu všude. Pár věci se samozřejmě po.. už ráno! Objednané jídlo přišlo o 2 hodiny později, takže fakt "paráda".Na nástupu jsem dostala mincí do oka, takže jsem celý večer chodila se šrámem a na fotkách je to dosti patrné. Ale přes to vše ta párty stála za to! Video se líbilo opravdu všem, organizace taky šlapala a o půlnočku řvalo neskutečně moc lidí ! :) Odjížděla jsem domů z pocitem, že se to vyvedlo.

Teď se, ale opravdu pomalu musím vrhnout na otázky! Jinak bude pan profesor zklamán :D

P.S. Věřím, že sem budu vkládat články častěji a ne jednou za rok. Doufám, že se mi zvedne opět návštěvnost ;)